T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

“14. Çorlu Tarımtech Trakya Avrupa Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı 2021” Açıldı

Yayın Tarihi : 4.8.2021

Türkiye'de ulusal ve uluslararası fuarlar içinde ilk 5 fuar arasında yerini alan ve 120 nin üzerinde ticari firmanın yer aldığı en büyük açık alan tarım fuarlarından biri olan Tarım Teknolojileri Fuarı Çorlu İlçesi Yeni Sanayi Sitesi Mevkii'nde açıldı.

 Bu yıl 14. kez düzenlenen Çorlu Tarım Teknolojileri Fuarının açılışına, TBMM Başkanı Prof. Dr.  Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, milletvekilleri, belediye başkanları, protokol üyeleri, İl Tarım ve Orman Müdürümüz Oktay Öcal ve davetliler katıldı. Ardından TBMM Başkanı Şentop,  Vali Yıldırım, Milletvekilleri ve beraberindekiler fuarı alanını gezerek Renkli Fuarcılık Genel Müdürü Umut Güngör'den tarımsal makinelerle ilgili bilgi alındı.

Fuarda, Traktör, biçerdöver, otomotiv, ticari araç, sulama, ilaçlama, tohumlama, gübreleme, enerji, gibi konularda faaliyet gösteren tarım, gıda ve hayvancılığa yön veren firmaların yeni ürünlerini sergiledikleri Çorlu Tarım Teknolojileri Fuarı 3-7 Ağustos 2021 tarihleri arasında ziyarete açık olacaktır.